Kamarádi, kolegové!

Rád bych touto cestou konstatoval fakt, na který jsem poslední dobou několikát narazil - že mi Ježíšek prostě chybí.

Možná si myslíte, že jsem už zblbnul ze školy či nějakou jinou cestou, že mám nějaký nával nostalgie, případně že jsem ještě nevyrostl z ježíškovských let. Myslím že ani jedno z toho není důvodem, proč se na vás obracím.

Nevím jak vás, ale mě příprava Ježíška - ať zpočátku "jen" práce na jeho webovém vydání, nebo hlavně později aktivní spoluúčast na tvorbě článků - prostě bavila, dokázala rozptýlit, měl jsem možnost se nějak rozumně projevit. A vždy, když bylo číslo hotové, pociťoval jsem uznání k práci vás všech. K práci dobrovolné, a přesto s profesionálním výsledkem.

Jistě tušíte kam mířím, možná tady ta myšlenka už někdy byla. Co byste řekli na to začít znovu? Ano, styl práce, způsob a perioda vydávání jednotlivých čísel, prostě technické podmínky by zákonitě musely vypadat jinak než dřív. Ale věřím, že v úrovni naší tvorby jsme zůstali pořád stejně dobří a co já vím, třeba můžem být ještě lepší. Ať mi nikdo z vás netrvrdí, že je za tvůrčím zenitem :).

Přemýšlejte, jestli by to nestálo za pokus. Jestli by se vám chtělo investovat něco času a dát do placu trochu tvořivosti. A pokud ano, jakou formou.

Vaše názory a postřehy, ať jsou jakékoli, dejte prosím buď sem na shoutboard, aby po čase sloužil k něčemu lepšímu, než - jak tomu bylo donedávna - jenom jako spamové smetiště, případně - pokud byste se chtěli rozepsat víc, jako já :) - mi jej napište na mail (thomm (at) atlas (dot) cz) a já ho sem pověsím.

Třeba by to mohl být takový drobný začátek ježíškovské renesance.

S pozdravem vám všem

Thomm, 12.1.2008


Nastavení barevných schémat

Redakce časopisu Ježíšek není: jezisekneni@quick.cz Grafické zpracování: Tomáš Popelínský ©2005
Články ani jejich části nesmí být bez svolení autorů šířeny. Webmaster: Tomáš Popelka (thomm (at) atlas (dot) cz) © 2005-2006
SHOUTBOARD...
Jméno: Text:
:D
:P
B)
;)
:)
:S
:I
Bo
3(
:o
8E
8o
;S
:x
3)
MM
:(
HD
:C
:?
:!
Opište kód
•thomm Jaj ten konec zní patrně blábolovitě ale snad se to dá pochopit
•thomm Nevýhodou papírové verze ježíška byl fakt, že poloprázdná nástěnka by asi bývala vypadala blbě. u čistě internetového provedení je prostor daleko volnější . a pokud jde o ty nápady, došel jsem asi na toto: málokdy je jich nedostatek, spíš chybí myšlenka jak je správně rozvinout.
•emrovka No já nějak nevím. jakože já bych to klidně psala, jen nevím, co bych psala...nápady došly a můj život nestal se pestřejším možná spíš naopak takže nápady ani moc nepřicházejí
•thomm Pro jarošku leda tím stylem nechat někde papír že ježíšek pokračuje. Návštěvnost stránek byla svého času docela vysoká...
•thomm @emrovka: pro jarošku? tak sem to zrovna nemyslel... to, kdo by to četl, záleží jenom ta tom, koho na ty stránky navedem. @hradní paní: myslím že v tvojem případě je to hodně velká škoda, i když to samozřejmě chápu a respektuju.
•hradní paní Už bohužel necítím potřebu se písemně projevovat
<< < 
>  >>