Kamarádi, kolegové!

Rád bych touto cestou konstatoval fakt, na který jsem poslední dobou několikát narazil - že mi Ježíšek prostě chybí.

Možná si myslíte, že jsem už zblbnul ze školy či nějakou jinou cestou, že mám nějaký nával nostalgie, případně že jsem ještě nevyrostl z ježíškovských let. Myslím že ani jedno z toho není důvodem, proč se na vás obracím.

Nevím jak vás, ale mě příprava Ježíška - ať zpočátku "jen" práce na jeho webovém vydání, nebo hlavně později aktivní spoluúčast na tvorbě článků - prostě bavila, dokázala rozptýlit, měl jsem možnost se nějak rozumně projevit. A vždy, když bylo číslo hotové, pociťoval jsem uznání k práci vás všech. K práci dobrovolné, a přesto s profesionálním výsledkem.

Jistě tušíte kam mířím, možná tady ta myšlenka už někdy byla. Co byste řekli na to začít znovu? Ano, styl práce, způsob a perioda vydávání jednotlivých čísel, prostě technické podmínky by zákonitě musely vypadat jinak než dřív. Ale věřím, že v úrovni naší tvorby jsme zůstali pořád stejně dobří a co já vím, třeba můžem být ještě lepší. Ať mi nikdo z vás netrvrdí, že je za tvůrčím zenitem :).

Přemýšlejte, jestli by to nestálo za pokus. Jestli by se vám chtělo investovat něco času a dát do placu trochu tvořivosti. A pokud ano, jakou formou.

Vaše názory a postřehy, ať jsou jakékoli, dejte prosím buď sem na shoutboard, aby po čase sloužil k něčemu lepšímu, než - jak tomu bylo donedávna - jenom jako spamové smetiště, případně - pokud byste se chtěli rozepsat víc, jako já :) - mi jej napište na mail (thomm (at) atlas (dot) cz) a já ho sem pověsím.

Třeba by to mohl být takový drobný začátek ježíškovské renesance.

S pozdravem vám všem

Thomm, 12.1.2008


Nastavení barevných schémat

Redakce časopisu Ježíšek není: jezisekneni@quick.cz Grafické zpracování: Tomáš Popelínský ©2005
Články ani jejich části nesmí být bez svolení autorů šířeny. Webmaster: Tomáš Popelka (thomm (at) atlas (dot) cz) © 2005-2006
SHOUTBOARD...
Jméno: Text:
:D
:P
B)
;)
:)
:S
:I
Bo
3(
:o
8E
8o
;S
:x
3)
MM
:(
HD
:C
:?
:!
Opište kód
•emrovka Jako myslíš dělat to pro jarošku? nástěnka a tak? tady by to asi moc lidí nečetlo...
<< < 
>>